Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXXI/2021 - sesja nadzwyczajna".
Przyjęcie proponowanego porządku obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Gładka | za |
2 | Mirosław Bieguszewski | za |
3 | Andrzej Siekiera | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Adam Woliński | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Aleksy Kosmala | nieobecny |
Przyjęcie protokółu z XXX sesji Rady Gminy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Gładka | za |
2 | Mirosław Bieguszewski | za |
3 | Andrzej Siekiera | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Adam Woliński | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Aleksy Kosmala | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2021 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Gładka | za |
2 | Mirosław Bieguszewski | za |
3 | Andrzej Siekiera | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Adam Woliński | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Aleksy Kosmala | nieobecny |