Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XVI/19 ".
Przyjęcie proponowanego porządku obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Aleksy Kosmala | za |
5 | Adam Woliński | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Monika Kapusta | za |
9 | Marek Borkowski | za |
10 | Wojciech Milczarek | za |
11 | Beata Gładka | za |
12 | Henryk Gruziel | za |
13 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
14 | Sylwia Gładka | nieobecny |
15 | Tadeusz Łukawski | nieobecny |
Przyjęcie protokołu z XIV sesji Rady Gminy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Aleksy Kosmala | za |
5 | Adam Woliński | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Monika Kapusta | za |
9 | Marek Borkowski | za |
10 | Wojciech Milczarek | za |
11 | Beata Gładka | za |
12 | Henryk Gruziel | za |
13 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
14 | Sylwia Gładka | nieobecny |
15 | Tadeusz Łukawski | nieobecny |
Przyjęcie protokołu z XV sesji Rady Gminy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Aleksy Kosmala | za |
5 | Adam Woliński | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Monika Kapusta | za |
9 | Marek Borkowski | za |
10 | Wojciech Milczarek | za |
11 | Beata Gładka | za |
12 | Henryk Gruziel | za |
13 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
14 | Sylwia Gładka | nieobecny |
15 | Tadeusz Łukawski | nieobecny |
Uchwała w sprawie zmian w budżecie gminy na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Gładka | przeciw |
2 | Mirosław Bieguszewski | za |
3 | Andrzej Siekiera | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Tadeusz Łukawski | nieobecny |
Uchwała w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2019 - 2022
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Gładka | wstrzymał się |
2 | Mirosław Bieguszewski | za |
3 | Andrzej Siekiera | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Tadeusz Łukawski | nieobecny |
Uchwała w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2020 - 2023
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Gładka | za |
2 | Mirosław Bieguszewski | za |
3 | Andrzej Siekiera | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Monika Kapusta | wstrzymał się |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Tadeusz Łukawski | nieobecny |
Uchwała w sprawie uchwalenia budżetu gminy na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
8 | 1 | 4 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Gładka | przeciw |
2 | Mirosław Bieguszewski | przeciw |
3 | Andrzej Siekiera | przeciw |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Monika Kapusta | wstrzymał się |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | przeciw |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Tadeusz Łukawski | nieobecny |
Uchwała w sprawie uchwalenia planu pracy Rady Gminy na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Gładka | za |
2 | Mirosław Bieguszewski | za |
3 | Andrzej Siekiera | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Tadeusz Łukawski | nieobecny |
Uchwała w sprawie uchwalenia planu pracy Komisji Rewizyjnej na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Gładka | za |
2 | Mirosław Bieguszewski | za |
3 | Andrzej Siekiera | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Tadeusz Łukawski | nieobecny |
Uchwała w sprawie uchwalenia planu pracy Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Gładka | za |
2 | Mirosław Bieguszewski | za |
3 | Andrzej Siekiera | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Tadeusz Łukawski | nieobecny |
Uchwała w sprawie uchwalenia planu pracy Komisji Gospodarki i Fiansnów na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Gładka | wstrzymał się |
2 | Mirosław Bieguszewski | za |
3 | Andrzej Siekiera | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Tadeusz Łukawski | nieobecny |