Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "V/2019".
Porządek obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | nieobecny |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Przyjęcie protokołu z IV sesji
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | nieobecny |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Podjęcie uchwały w sprawie programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi i zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Kocierzew Południowy w 2019 roku
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Uchwała w sprawie ustalenia wymagań jakie powinien spełniać przedsiębiorca ubiegający się o uzyskanie zezwolenia na prowadzenie działaności w zakresie ochrony przed zwierzętami bezdomnymi
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Uchwała w sprawie zmieniającej uchwały w sprawie przyjęcia statutów dla Sołcetw Gminy Kocierzew Południowy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Uchwała w sprawie Regulaminu finansowania zadań z zakresu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Kocierzew Południowy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Uchwała w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |