Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "IV/2018".
Porządek obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Protokół z III sesji
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Uchwała w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2019
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Uchwała w sprawie Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2019
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Uchwała w sprawie projektu Regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie Gminy Kocierzew Południowy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Uchwała w sprawie zmian w budżecie na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
9 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | przeciw |
2 | Sylwia Gładka | przeciw |
3 | Mirosław Bieguszewski | przeciw |
4 | Andrzej Siekiera | przeciw |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | przeciw |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | przeciw |
Uchwała w sprawie planu pracy Rady Gminy Kocierzew Poludniowy na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Uchwała w sprawie uvhwalenia planu pracy Komisji Gosporadki i Finansów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Uchwalenie planu pracy Komisji Oswiaty, KUltury i Spraw Społecznych na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Uchwała w sprawie uchwalenia planu pracy Komisji Rewizynej na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Uchwała w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Uchwała w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Uchwała w sprawie powołania stałych komisji Rady Gminy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |