Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XLIX/2022".
Przyjęcie proponowanego porządku obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
10 | 5 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Grzegorz Kupiec | za |
5 | Jadwiga Wróbel | za |
6 | Tadeusz Łukawski | za |
7 | Monika Kapusta | za |
8 | Marek Borkowski | za |
9 | Wojciech Milczarek | za |
10 | Beata Gładka | za |
11 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
12 | Sylwia Gładka | nieobecny |
13 | Aleksy Kosmala | nieobecny |
14 | Adam Woliński | nieobecny |
15 | Henryk Gruziel | nieobecny |
Przyjęcie protokołu z XLVIII sesji Rady Gminy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
10 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Grzegorz Kupiec | za |
5 | Jadwiga Wróbel | za |
6 | Tadeusz Łukawski | za |
7 | Monika Kapusta | za |
8 | Marek Borkowski | za |
9 | Wojciech Milczarek | za |
10 | Beata Gładka | za |
11 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
12 | Sylwia Gładka | nieobecny |
13 | Aleksy Kosmala | nieobecny |
14 | Adam Woliński | nieobecny |
15 | Henryk Gruziel | nieobecny |
Uchwała w sprawie zmian w budżecie gminy na 2022 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Grzegorz Kupiec | za |
5 | Jadwiga Wróbel | za |
6 | Tadeusz Łukawski | za |
7 | Monika Kapusta | za |
8 | Marek Borkowski | za |
9 | Wojciech Milczarek | za |
10 | Beata Gładka | za |
11 | Henryk Gruziel | za |
12 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
13 | Sylwia Gładka | nieobecny |
14 | Aleksy Kosmala | nieobecny |
15 | Adam Woliński | nieobecny |
Uchwała w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2022 - 2025
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Grzegorz Kupiec | za |
5 | Jadwiga Wróbel | za |
6 | Tadeusz Łukawski | za |
7 | Monika Kapusta | za |
8 | Marek Borkowski | za |
9 | Wojciech Milczarek | za |
10 | Beata Gładka | za |
11 | Henryk Gruziel | za |
12 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
13 | Sylwia Gładka | nieobecny |
14 | Aleksy Kosmala | nieobecny |
15 | Adam Woliński | nieobecny |
Uchwała w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2023 - 2035
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Grzegorz Kupiec | za |
5 | Jadwiga Wróbel | za |
6 | Tadeusz Łukawski | za |
7 | Monika Kapusta | za |
8 | Marek Borkowski | za |
9 | Wojciech Milczarek | za |
10 | Beata Gładka | za |
11 | Henryk Gruziel | za |
12 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
13 | Sylwia Gładka | nieobecny |
14 | Aleksy Kosmala | nieobecny |
15 | Adam Woliński | nieobecny |
Uchwała w sprawie uchwalenia budżetu gminy na 2023 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Grzegorz Kupiec | za |
5 | Jadwiga Wróbel | za |
6 | Tadeusz Łukawski | za |
7 | Monika Kapusta | za |
8 | Marek Borkowski | za |
9 | Wojciech Milczarek | za |
10 | Beata Gładka | za |
11 | Henryk Gruziel | za |
12 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
13 | Sylwia Gładka | nieobecny |
14 | Aleksy Kosmala | nieobecny |
15 | Adam Woliński | nieobecny |
Uchwała w sprawie uchwalenia planu pracy Rady Gminy Kocierzew Południowy na 2023 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Grzegorz Kupiec | za |
5 | Jadwiga Wróbel | za |
6 | Tadeusz Łukawski | za |
7 | Monika Kapusta | za |
8 | Marek Borkowski | za |
9 | Wojciech Milczarek | za |
10 | Beata Gładka | za |
11 | Henryk Gruziel | za |
12 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
13 | Sylwia Gładka | nieobecny |
14 | Aleksy Kosmala | nieobecny |
15 | Adam Woliński | nieobecny |
Uchwała w sprawie uchwalenia planu pracy Komisji Rewizyjnej na 2023 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Grzegorz Kupiec | za |
5 | Jadwiga Wróbel | za |
6 | Tadeusz Łukawski | za |
7 | Monika Kapusta | za |
8 | Marek Borkowski | za |
9 | Wojciech Milczarek | za |
10 | Beata Gładka | za |
11 | Henryk Gruziel | za |
12 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
13 | Sylwia Gładka | nieobecny |
14 | Aleksy Kosmala | nieobecny |
15 | Adam Woliński | nieobecny |
Uchwała w sprawie uchwalenia planu pracy Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych na 2023 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Grzegorz Kupiec | za |
5 | Jadwiga Wróbel | za |
6 | Tadeusz Łukawski | za |
7 | Monika Kapusta | za |
8 | Marek Borkowski | za |
9 | Wojciech Milczarek | za |
10 | Beata Gładka | za |
11 | Henryk Gruziel | za |
12 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
13 | Sylwia Gładka | nieobecny |
14 | Aleksy Kosmala | nieobecny |
15 | Adam Woliński | nieobecny |
Uchwała w sprawie uchwalenia planu pracy Komisji Gospodarki Finansów na 2023 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Grzegorz Kupiec | za |
5 | Jadwiga Wróbel | za |
6 | Tadeusz Łukawski | za |
7 | Monika Kapusta | za |
8 | Marek Borkowski | za |
9 | Wojciech Milczarek | za |
10 | Beata Gładka | za |
11 | Henryk Gruziel | za |
12 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
13 | Sylwia Gładka | nieobecny |
14 | Aleksy Kosmala | nieobecny |
15 | Adam Woliński | nieobecny |
Uchwała w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Wójta Gminy Kocierzew Południowy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Grzegorz Kupiec | za |
5 | Jadwiga Wróbel | za |
6 | Tadeusz Łukawski | za |
7 | Monika Kapusta | za |
8 | Marek Borkowski | za |
9 | Wojciech Milczarek | za |
10 | Beata Gładka | za |
11 | Henryk Gruziel | za |
12 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
13 | Sylwia Gładka | nieobecny |
14 | Aleksy Kosmala | nieobecny |
15 | Adam Woliński | nieobecny |
Uchwała w sprawie zmiany uchwały nr XLVIII/229/2022 Rady Gminy Kocierzew Południowy z dnia 29 listopada 2022 r. w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości oraz zwolnień od podatku
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Grzegorz Kupiec | za |
5 | Jadwiga Wróbel | za |
6 | Tadeusz Łukawski | za |
7 | Monika Kapusta | za |
8 | Marek Borkowski | za |
9 | Wojciech Milczarek | za |
10 | Beata Gładka | za |
11 | Henryk Gruziel | za |
12 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
13 | Sylwia Gładka | nieobecny |
14 | Aleksy Kosmala | nieobecny |
15 | Adam Woliński | nieobecny |
Uchwała w sprawie zmiany uchwały w sprawie ustalenia stawki za 1 km przebiegu pojazdu, uwzględnianej przy obliczaniu zwrotu rodzicom kosztów przewozu dzieci, młodzieży, uczniów oraz rodziców
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Grzegorz Kupiec | za |
5 | Jadwiga Wróbel | za |
6 | Tadeusz Łukawski | za |
7 | Monika Kapusta | za |
8 | Marek Borkowski | za |
9 | Wojciech Milczarek | za |
10 | Beata Gładka | za |
11 | Henryk Gruziel | za |
12 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
13 | Sylwia Gładka | nieobecny |
14 | Aleksy Kosmala | nieobecny |
15 | Adam Woliński | nieobecny |