Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXIV/2020".
Przyjęcie proponowanego porządku obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Gładka | za |
2 | Mirosław Bieguszewski | za |
3 | Andrzej Siekiera | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Adam Woliński | nieobecny |
Przyjęcie protokołu z XXIII sesji Rady Gminy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Gładka | za |
2 | Mirosław Bieguszewski | za |
3 | Andrzej Siekiera | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Adam Woliński | nieobecny |
Przyjęcie informacji z wykonania budżetu za I półrocze 2020 roku
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Gładka | za |
2 | Mirosław Bieguszewski | za |
3 | Andrzej Siekiera | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Adam Woliński | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Gładka | za |
2 | Mirosław Bieguszewski | za |
3 | Andrzej Siekiera | wstrzymał się |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | wstrzymał się |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Adam Woliński | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2020 - 2023
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Gładka | za |
2 | Mirosław Bieguszewski | za |
3 | Andrzej Siekiera | wstrzymał się |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Adam Woliński | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
10 | 3 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Gładka | za |
2 | Mirosław Bieguszewski | wstrzymał się |
3 | Andrzej Siekiera | wstrzymał się |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | wstrzymał się |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Adam Woliński | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego na finansowanie planowanego deficytu budżetu gminy na 2020 rok oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Gładka | za |
2 | Mirosław Bieguszewski | wstrzymał się |
3 | Andrzej Siekiera | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | wstrzymał się |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Adam Woliński | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia strategii rozwoju Gminy Kocierzew Południowy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Gładka | za |
2 | Mirosław Bieguszewski | za |
3 | Andrzej Siekiera | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Adam Woliński | nieobecny |