Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XVII/2020 ".
Przyjęcie proponowango porządku obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Tadeusz Łukawski | za |
10 | Monika Kapusta | za |
11 | Marek Borkowski | za |
12 | Wojciech Milczarek | za |
13 | Beata Gładka | za |
14 | Henryk Gruziel | za |
15 | Andrzej Siekiera | nieobecny |
Przyjęcie protokołu z XVI sesji Rady Gminy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Tadeusz Łukawski | za |
10 | Monika Kapusta | za |
11 | Marek Borkowski | za |
12 | Wojciech Milczarek | za |
13 | Beata Gładka | za |
14 | Henryk Gruziel | za |
15 | Andrzej Siekiera | nieobecny |
Uchwała w sprawie zmian w budżecie gminy na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Tadeusz Łukawski | za |
10 | Monika Kapusta | za |
11 | Marek Borkowski | za |
12 | Wojciech Milczarek | za |
13 | Beata Gładka | za |
14 | Henryk Gruziel | za |
15 | Andrzej Siekiera | nieobecny |
Uchwała w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finsnoawej na lata 2020-2023
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Tadeusz Łukawski | za |
10 | Monika Kapusta | za |
11 | Marek Borkowski | za |
12 | Wojciech Milczarek | za |
13 | Beata Gładka | za |
14 | Henryk Gruziel | za |
15 | Andrzej Siekiera | nieobecny |
Uchwała w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Tadeusz Łukawski | za |
10 | Monika Kapusta | za |
11 | Marek Borkowski | za |
12 | Wojciech Milczarek | za |
13 | Beata Gładka | za |
14 | Henryk Gruziel | za |
15 | Andrzej Siekiera | nieobecny |
Uchwała w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Tadeusz Łukawski | za |
10 | Monika Kapusta | za |
11 | Marek Borkowski | za |
12 | Wojciech Milczarek | za |
13 | Beata Gładka | za |
14 | Henryk Gruziel | za |
15 | Andrzej Siekiera | nieobecny |
Uchwała w sprawie opłat za zajęcie pasa drogowego na cele niezwiązane z budową, przebudową, remontem, utrzymaniem i ochoroną dróg dla których zarzadcą jest Gmina Kocierzew Południowy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Tadeusz Łukawski | za |
10 | Monika Kapusta | za |
11 | Marek Borkowski | za |
12 | Wojciech Milczarek | za |
13 | Beata Gładka | za |
14 | Henryk Gruziel | za |
15 | Andrzej Siekiera | nieobecny |
Uchwała w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gmina Kocierzew Południowy, fragment wsi Lenartów i Lipnice
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Tadeusz Łukawski | za |
10 | Monika Kapusta | za |
11 | Marek Borkowski | za |
12 | Wojciech Milczarek | za |
13 | Beata Gładka | za |
14 | Henryk Gruziel | za |
15 | Andrzej Siekiera | nieobecny |