Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "III/2018 ".
Porządek obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | nieobecny |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Protokół z II sesji RG
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | nieobecny |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Uchwała w sprawie zmian w budżecie gminy na 2018 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Zmiany WPF 2018 - 2021
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
WPF na lata 2019 - 2022
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Uchwała w sprawie uchwalenia budżetu gminy na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Uchwała w sprawie powołania komisji Skarg Wniosków i Petycji
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | wstrzymał się |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Uchwałan w sprawie zarządzenia wyborów sołtysa i rad sołeckich
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Uchwała w sprawie podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do przyznania świadczeń pieniężnych w formie zasiłku celowego na zakup posiłku lub żywności dla osób objętych wieloletnim rządowym programem ,,Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | przeciw |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Uchwała w sprawie określenia zasad zwrotu wydatków w zakresie dożywiania w formie posiłku albo świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych dla osób objętych wieloletnim programem rządowym programem ,,Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | przeciw |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |