Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXVIII/2021".
Przyjęcie proponowanego porządku obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Aleksy Kosmala | za |
5 | Adam Woliński | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Sylwia Gładka | nieobecny |
Przyjęcie protokołu z XXVII sesji Rady Gminy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Aleksy Kosmala | za |
5 | Adam Woliński | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Sylwia Gładka | nieobecny |
Uchwała w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, fragment wsi Jeziorko, Ostrowie, Kocierzew
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Aleksy Kosmala | za |
5 | Adam Woliński | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Sylwia Gładka | nieobecny |
Uchwała w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2021
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Aleksy Kosmala | za |
5 | Adam Woliński | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Sylwia Gładka | nieobecny |
Uchwała w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii w 2021 roku
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Aleksy Kosmala | za |
5 | Adam Woliński | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Sylwia Gładka | nieobecny |
Uchwała w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Kocierzew Południowy w 2021 roku
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Aleksy Kosmala | za |
5 | Adam Woliński | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Sylwia Gładka | nieobecny |
Uchwała w sprawie uchwalenia plany pracy Rady Gminy Kocierzew Południowy na 2021 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Aleksy Kosmala | za |
5 | Adam Woliński | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Sylwia Gładka | nieobecny |
Uchwała w sprawie uchwalenia planu pracy Komisji Rewizyjnej na 2021 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Aleksy Kosmala | za |
5 | Adam Woliński | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Sylwia Gładka | nieobecny |
Uchwała w sprawie uchwalenia planu pracy Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych na 2021 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Aleksy Kosmala | za |
5 | Adam Woliński | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Sylwia Gładka | nieobecny |
Uchwała w sprawie uchwalenia planu pracy Komisji Gospodarki i Finansów na 2021 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Aleksy Kosmala | za |
5 | Adam Woliński | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Sylwia Gładka | nieobecny |
Uchwała w sprawie wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, wykorzystywanych jedynie przez część roku, położonych na terenie gminy Kocierzew Południowy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Aleksy Kosmala | za |
5 | Adam Woliński | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Sylwia Gładka | nieobecny |
Uchwała w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości gruntowej na rzecz jej użytkownika wieczystego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Aleksy Kosmala | za |
5 | Adam Woliński | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Sylwia Gładka | nieobecny |
Uchwała w sprawie niewyrażenia zgody na wyodrębnienie w budżecie gminy środków stanowiących fundusz sołecki w 2022 roku
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
4 | 0 | 9 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | przeciw |
4 | Aleksy Kosmala | przeciw |
5 | Adam Woliński | przeciw |
6 | Grzegorz Kupiec | przeciw |
7 | Jadwiga Wróbel | przeciw |
8 | Tadeusz Łukawski | przeciw |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | przeciw |
11 | Wojciech Milczarek | przeciw |
12 | Beata Gładka | przeciw |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Sylwia Gładka | nieobecny |
Uchwała w sprawie rozpatrzenia petycji w interesie publicznym dotyczącej podjęcia uchwały stanowiskowej potępiającej dyskryminację mieszkańców Gminy Kocierzew Południowy w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny oraz sprzeciwiającej eksperymentalnemu zaszczepieniu mieszkańców Gminy Kocierzew Południowy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
8 | 1 | 4 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | przeciw |
2 | Andrzej Siekiera | wstrzymał się |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Aleksy Kosmala | za |
5 | Adam Woliński | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | przeciw |
11 | Wojciech Milczarek | przeciw |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | przeciw |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Sylwia Gładka | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości położonej w miejscowości Kocierzew Południowy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Aleksy Kosmala | za |
5 | Adam Woliński | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Sylwia Gładka | nieobecny |
Uchwała w sprawie zmian w budżecie gminy na 2021 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Aleksy Kosmala | za |
5 | Adam Woliński | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Sylwia Gładka | nieobecny |
Uchwała w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2021 - 2014
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mirosław Bieguszewski | za |
2 | Andrzej Siekiera | za |
3 | Agnieszka Michalak | za |
4 | Aleksy Kosmala | za |
5 | Adam Woliński | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Sylwia Gładka | nieobecny |