Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXIII/2020".
Przyjęcie proponowanego porządku obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Gładka | za |
2 | Mirosław Bieguszewski | za |
3 | Andrzej Siekiera | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Tadeusz Łukawski | za |
10 | Monika Kapusta | za |
11 | Marek Borkowski | za |
12 | Wojciech Milczarek | za |
13 | Beata Gładka | za |
14 | Henryk Gruziel | za |
15 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
Przyjęcie protokołu z XXII sesji Rady Gminy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Gładka | za |
2 | Mirosław Bieguszewski | za |
3 | Andrzej Siekiera | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Tadeusz Łukawski | za |
10 | Monika Kapusta | za |
11 | Marek Borkowski | za |
12 | Wojciech Milczarek | za |
13 | Beata Gładka | za |
14 | Henryk Gruziel | za |
15 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości ekwiwalentu pieniężnego dla członków ochotniczych straży pożarnych na terenie Gminy Kocierzew Południowy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
8 | 2 | 4 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Gładka | przeciw |
2 | Mirosław Bieguszewski | przeciw |
3 | Andrzej Siekiera | wstrzymał się |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | przeciw |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Tadeusz Łukawski | za |
10 | Monika Kapusta | wstrzymał się |
11 | Marek Borkowski | za |
12 | Wojciech Milczarek | za |
13 | Beata Gładka | za |
14 | Henryk Gruziel | przeciw |
15 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Gładka | za |
2 | Mirosław Bieguszewski | za |
3 | Andrzej Siekiera | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Tadeusz Łukawski | za |
10 | Monika Kapusta | za |
11 | Marek Borkowski | za |
12 | Wojciech Milczarek | za |
13 | Beata Gładka | za |
14 | Henryk Gruziel | za |
15 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2020 - 2023
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Gładka | za |
2 | Mirosław Bieguszewski | za |
3 | Andrzej Siekiera | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Tadeusz Łukawski | za |
10 | Monika Kapusta | za |
11 | Marek Borkowski | za |
12 | Wojciech Milczarek | za |
13 | Beata Gładka | za |
14 | Henryk Gruziel | za |
15 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
Rekomendacja dla Wójta Gminy Kocierzew Południowy zobowiązująca do podjęcia działań w celu uniemożliwienia sprzedaży inwestycji prowadzonej przez Związek Międzygminny Bzura w Piaskach Bankowych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Gładka | za |
2 | Mirosław Bieguszewski | za |
3 | Andrzej Siekiera | za |
4 | Agnieszka Michalak | za |
5 | Aleksy Kosmala | za |
6 | Grzegorz Kupiec | za |
7 | Jadwiga Wróbel | za |
8 | Tadeusz Łukawski | za |
9 | Monika Kapusta | za |
10 | Marek Borkowski | za |
11 | Wojciech Milczarek | za |
12 | Beata Gładka | za |
13 | Henryk Gruziel | za |
14 | Tadeusz Trakul | nieobecny |
15 | Adam Woliński | nieobecny |