Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XVIII/2020".
Przyjęcie proponowanego porządku obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Tadeusz Łukawski | za |
10 | Monika Kapusta | za |
11 | Marek Borkowski | za |
12 | Wojciech Milczarek | za |
13 | Beata Gładka | za |
14 | Henryk Gruziel | za |
15 | Aleksy Kosmala | nieobecny |
Przyjęcie protokołu z XVII sesji Rady Gminy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Tadeusz Łukawski | za |
10 | Monika Kapusta | za |
11 | Marek Borkowski | za |
12 | Wojciech Milczarek | za |
13 | Beata Gładka | za |
14 | Henryk Gruziel | za |
15 | Aleksy Kosmala | nieobecny |
Uchwała w sprawie programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Kocierzew Południowy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | wstrzymał się |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Tadeusz Łukawski | za |
10 | Monika Kapusta | za |
11 | Marek Borkowski | za |
12 | Wojciech Milczarek | za |
13 | Beata Gładka | za |
14 | Henryk Gruziel | za |
15 | Aleksy Kosmala | nieobecny |
Uchwała w sprawie zarządzenia przederminowych wyborów sołtysa w sołectwie Kocierzew Południowy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Tadeusz Łukawski | za |
10 | Monika Kapusta | za |
11 | Marek Borkowski | za |
12 | Wojciech Milczarek | za |
13 | Beata Gładka | za |
14 | Henryk Gruziel | za |
15 | Aleksy Kosmala | nieobecny |
Uchwała w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy najmu z dotychczasowym najemcą, której przedmiotem jest ta sama nieruchomość na okres 5 lat
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Tadeusz Łukawski | za |
10 | Monika Kapusta | za |
11 | Marek Borkowski | za |
12 | Wojciech Milczarek | za |
13 | Beata Gładka | za |
14 | Henryk Gruziel | za |
15 | Aleksy Kosmala | nieobecny |
Uchwała w sprawie zmiany uchwały nr XVII/83/20 Rady Gminy Kocierzew Południowy z dnia 24 stycznia 2020 roku w sprawie zmian w budżecie gminy na 2020 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Tadeusz Łukawski | za |
10 | Monika Kapusta | za |
11 | Marek Borkowski | za |
12 | Wojciech Milczarek | za |
13 | Beata Gładka | za |
14 | Henryk Gruziel | za |
15 | Aleksy Kosmala | nieobecny |
Uchwała w sprawie zmian w budżecie gminy na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
9 | 5 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | wstrzymał się |
2 | Sylwia Gładka | wstrzymał się |
3 | Mirosław Bieguszewski | wstrzymał się |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Tadeusz Łukawski | za |
10 | Monika Kapusta | wstrzymał się |
11 | Marek Borkowski | za |
12 | Wojciech Milczarek | za |
13 | Beata Gładka | za |
14 | Henryk Gruziel | wstrzymał się |
15 | Aleksy Kosmala | nieobecny |
Uchwała w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2020 - 2023
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | wstrzymał się |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Adam Woliński | za |
7 | Grzegorz Kupiec | za |
8 | Jadwiga Wróbel | za |
9 | Tadeusz Łukawski | za |
10 | Monika Kapusta | wstrzymał się |
11 | Marek Borkowski | za |
12 | Wojciech Milczarek | za |
13 | Beata Gładka | za |
14 | Henryk Gruziel | wstrzymał się |
15 | Aleksy Kosmala | nieobecny |