Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XIII/19".
Przyjęcie proponowanego porządku obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Przyjęcie protokołu z XII sesji Rady Gminy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy o partnerstwie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Oświaty w Gminie Kocierzew Południowy, w związku z ubieganiem się o dofinansowanie realizacji projektu pod nazwą „Poprawa jakości kształcenia ogólnego w Publicznej Szkole Podstawowej w Łaguszewie” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, konkurs dla naboru RPLD.07.04.03-IZ.00-10-001/19, w ramach Osi priorytetowej VII Infrastruktura dla usług społecznych, Działania VII.4 Edukacja, Poddziałania VII.4.3 Edukacja ogólna.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego na finansowanie planowanego deficytu budżetu gminy na 2019 rok oraz na spłatę wcześniej zaciągniętch zobowiązań.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2019 - 2022
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |