Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "I/2018".
zamknięcie listy kandydatów na Przewodniczącego Rady Gminy
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | nieoddany |
2 | Sylwia Gładka | nieoddany |
3 | Mirosław Bieguszewski | nieoddany |
4 | Andrzej Siekiera | nieoddany |
5 | Agnieszka Michalak | nieoddany |
6 | Aleksy Kosmala | nieoddany |
7 | Adam Woliński | nieoddany |
8 | Grzegorz Kupiec | nieoddany |
9 | Jadwiga Wróbel | nieoddany |
10 | Tadeusz Łukawski | nieoddany |
11 | Monika Kapusta | nieoddany |
12 | Marek Borkowski | nieoddany |
13 | Wojciech Milczarek | nieoddany |
14 | Beata Gładka | nieoddany |
15 | Henryk Gruziel | nieoddany |
Zatwierdzenie składu komisji skturacyjnej
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
0 | 0 | 0 | 15 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | nieoddany |
2 | Sylwia Gładka | nieoddany |
3 | Mirosław Bieguszewski | nieoddany |
4 | Andrzej Siekiera | nieoddany |
5 | Agnieszka Michalak | nieoddany |
6 | Aleksy Kosmala | nieoddany |
7 | Adam Woliński | nieoddany |
8 | Grzegorz Kupiec | nieoddany |
9 | Jadwiga Wróbel | nieoddany |
10 | Tadeusz Łukawski | nieoddany |
11 | Monika Kapusta | nieoddany |
12 | Marek Borkowski | nieoddany |
13 | Wojciech Milczarek | nieoddany |
14 | Beata Gładka | nieoddany |
15 | Henryk Gruziel | nieoddany |
zamknięcie listy kandydatów na Przewodniczącego Rady Gminy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
skład komisji skrutacyjnej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Głosowanie w sprawie zatwierdzenia regulaminu głosowania na Przewodniczącego rady
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Głosowanie za zamknięciem listy kandydatów na I wiceprzewodniczącego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Zamknięcie listy kandydatów na II Wiceprzewodniczącego rady
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Zmiany do porządku obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Uchwała nr I/4/2018
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Uchwała nr I/5/2018
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Uchwała nr I/6/2018
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |
Uchwała nr I/7/2018
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tadeusz Trakul | za |
2 | Sylwia Gładka | za |
3 | Mirosław Bieguszewski | za |
4 | Andrzej Siekiera | za |
5 | Agnieszka Michalak | za |
6 | Aleksy Kosmala | za |
7 | Adam Woliński | za |
8 | Grzegorz Kupiec | za |
9 | Jadwiga Wróbel | za |
10 | Tadeusz Łukawski | za |
11 | Monika Kapusta | za |
12 | Marek Borkowski | za |
13 | Wojciech Milczarek | za |
14 | Beata Gładka | za |
15 | Henryk Gruziel | za |